• Yeni
7 W LED çalışma ışığı, dikiş Manyetik Esnek Gooseneck Lambası Makine Tabanı ile, endüstriyel Torna Matkap Basın için tezgah ışık Aydınlatma (ABD Plug 110-220 V)

7 W LED çalışma ışığı, dikiş Manyetik Esnek Gooseneck Lambası Makine Tabanı ile, endüstriyel Torna Matkap Basın

₺ 89.97

Kaz Boynu : Bu LED Çalışma Lambası 360 derecelik çok yönlü esnek bir kaz boynu kullanır ve lambanın açısı serbestçe ayarlanabilir, böylece ışık ihtiyacınız olan herhangi bir yere doğru bir şekilde odaklanabilir.Işık kaynağı : Bu LED Çalışma Lambası, yüksek parlaklık, güç tasarrufu, düşük ışık çürümesi ile 7 W yüksek güçlü LED ışık kaynağı kullanır ve gözleri koruyabilir.Uygulama : Bu LED Çalışma Lambası yaygın olarak kullanılır, mekanik atölyeler, otomobil parçaları bakımı, okuma, öğrenme vb.Için uygundur.Malzeme : Bu LED Çalışma Lambası yüksek kaliteli alüminyum malzemeden yapılmıştır, sağlam bir yapıya sahiptir, yüksek sıcaklıklara dayanabilir, yüksek dayanıklılığa sahiptir ve temizlenmesi kolaydır.Taban : Bu LED Çalışma Lambasının tabanı manyetiktir, bu da metal üzerine monte edilmesi kolaydır surface.It güçlü adsorpsiyon kapasitesine sahiptir ve düşmesi veya düşmesi kolay değildir.Boyutu : 110‑220 V Tak BİZE.

şartname

Öğe Türü:
LED Çalışma Lambası
Malzeme:
Alüminyum
Renk:
Olarak resimde gösterildiği
Lamba Kafası Çapı:
Yaklaşık.5 cm / 2.0 inç
Taban çapı:
Yaklaşık. 4 cm / 1.6 inç
Hortum Uzunluğu:
Yaklaşık.38 cm / 15.0 inç
Kablo uzunluğu:
Yaklaşık.150 cm / 59.1 yılında
Ağırlık:
Yaklaşık.437g / 15.4 oz
Giriş Gerilimi:
110-220V
LED Güç:
7W
Uygulama:
Aydınlatma malzemeleri
Renk Sıcaklığı:
beyaz ışık
Işık kaynağı:
ÖNCÜLÜK
Parlaklık:
800Lm
Değiştirmek:
Düğme anahtarı
Su geçirmez Derece:
IP44
Kullanma :
1. 110-220V güç kaynağını bağlayın ve ardından ışığı açma/kapama tel kontrol anahtarı üzerinden kontrol edin. :
2. Evrensel hortum, 360° dönebilen. :
3. Mıknatısı metal yüzeye koyun, otomatik olarak adsorbe edilecek ve kaymayacak veya hareket etmeyecektir. Esnek kaz boynu, ışığın ihtiyacınız olan yere tam olarak ayarlanmasını sağlar. :
4. LED çalışma ışığının demir nesnelere takılması kolaydır. Dikiş makinelerinde, matkap preslerinde, müzik raflarında, dosya dolaplarında, yazıcılarda, mikrodalga fırınlarda veya diğer metal yüzeylerde kullanılıp kullanılmadığına bakılmaksızın, ışık güvenlidir. :
5. Uygulanabilir senaryolar:
otomobil parçaları bakımı, CNC takım tezgahları, güzellik ve manikür/, okuma ve öğrenme, vb.
Paket Listesi:
1 x LED Çalışma Lambası :
Not:
1. Izin lütfen 1‑2in hata nedeniyle manuel ölçüm. Anlayışınız için teşekkürler. :
2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir. Lütfen gerçek olanı standart olarak alın. :

Müşteri seçim