• Yeni
Sentetik I İpucu Keratin Fusion Saç Uzantıları Kiti Renkli Hairpieces Saç Tüyler 10 Renkler 21 İnç 90-100 Strands/Paketi Keratin İpucu Sopa Hairpieces Saç Aracı Kiti ile 100 Adet 5mm Silikon Kaplı Mikro Yüzükler Linkler Boncuk, 1 Adet Kanca İğne, 1 Adet Pense (I-İpucu 55 cm)

Sentetik I İpucu Keratin Fusion Saç Uzantıları Kiti Renkli Hairpieces Saç Tüyler 10 Renkler 21 İnç 90-100 Strands/Paketi

₺ 56.64

Tip I-Tıpı 21 " (52 cm), 90-100 adet çeşitli renkli saç uzantıları+100 mikro boncuk+ 1 Pense+ 1 Kanca İğne bir paket içinde. ♦ Yüksek Kaliteli ve Güzel Ben İpucu Saç Uzantıları, Kolay uygulanır, Arapsaçı Ücretsiz, Dökülme Ücretsiz. ♦ Sentetik saç ısıya dayanıklı kadar 160 derece santigrat (320 derece Fahrenheit). Color Variour Renk sizin gibi renk seçmek için renk grafik ile kontrol edin. helper Büyük yardımcı : saç uzatma aracı kullanımı rahat ve kaymaz, berber dükkanı için gerekli bir aksesuar ve çoğu saç stili için uygun kullanışlı bir saç DIY aracı, saç uzatma için harika bir yardımcıdır. 1. Mikro halkayı diş açma kancasına geçirin. 2. Kendi saçınızın bir telini alın ve mikro halkayı diş açma kancasına takarak kendi saç telinize kaydırın, ardından halkayı kendi saçınıza kaydırın. 3. Bir uzatma alın ve I-Ucu bağını alttan halkaya kaydırın. 4. Halkayı bir kapatma / açma aleti ile sıkıştırın (herhangi bir küçük pense iyi olacaktır). 5. Saçınızın farklı bölümlerine birkaç uzatma uygulayabilirsiniz. 6. Uzantıları saçınıza en uygun uzunlukta kesin. 7. Bitti!.

şartname

Müşteri seçim