• Yeni
Gergi Ölçer, Gram Kuvvet Ölçer Gergi Ölçer 1.5 N Gergi Ölçer Test Cihazı Aksesuar Arama Ölçer Gram Gergi Ölçer Röle Ucu Basıncı için Elektronik Anahtar için

Gergi Ölçer, Gram Kuvvet Ölçer Gergi Ölçer 1.5 N Gergi Ölçer Test Cihazı Aksesuar Arama Ölçer Gram Gergi Ölçer

₺ 102.57

Aerodinamik gövde ve ince işçilik dövme, ölçümü daha doğru hale getirir.Tek işaretçi gerginlik ölçer, mekanik kadranlı, doğru ölçüm verileri.Esas olarak röle kontak basıncı, elektronik anahtar, mikro anahtar, valf, yay gerginliği basıncı için kullanılır.Küçük boyutlu, hafif, taşıması kolay, doğru basınç ve gerginlik testi için uygundur.Gergi ölçer, dayanıklı ve uzun ömürlü yüksek kaliteli ABS + alaşımlı malzeme kullanır.Özellik : 1. Tek işaretçi gerginlik ölçer, mekanik kadranlı, doğru ölçüm verileri.2. Esas olarak röle kontak basıncı, elektronik anahtar, mikro anahtar, valf, yay gerginliği basıncı için kullanılır.3. Gergi ölçer, dayanıklı ve uzun ömürlü yüksek kaliteli ABS + alaşımlı malzeme kullanır.4. Aerodinamik gövde ve ince işçilik dövme, ölçümü daha doğru hale getirir.5. Küçük boyutlu, hafif, taşıması kolay, doğru basınç ve gerginlik testi için uygundur.Şartname : Öğe Türü : Gerginlik ölçermalzeme : ABS + alaşımmodel Özellikleri : SEN-1.5-1 Pointer : Tek pointerölçüm Değeri : 1.5 NGraduation Değeri : 0.05 NScale Stil : 0.3-1.5-0.3 Ağırlık : Yaklaşık. (N) Tansiyometreler bu röle kontak basıncı, elektronik switch, mikro switch, vana, yay gerilimi, çevirme mili basınç ölçüm cihazı, otomatik telefon iletişim ekipmanları ve armatür basınç, kaset kaydedici cihaz tampon baskı ve diğer iletişim noktası basıncı ve diğer hassas basınç ve çekme testleri gibi mekanik basınç için uygundur 125 gram / 4.4 oz Product Kullanın.Nasıl Kullanılır : Test ederken, test edilecek nesneyi statik durumdan istenen konuma taşımak için kalemi kullanmanız yeterlidir.Tansiyometre saat yönünde veya saat yönünün tersine test edilebilir, ancak kalem kolu her zaman itme-çekme kuvvetinin yönüne dik olmalıdır; gerilim puanlaması tek ve çift işaretçilere bölünür.Tek işaretçili tansiyometre hemen ölçer ve okur.Çift işaretçi tansiyometresi en yüksek değeri ölçtükten sonra, takip işaretçisi hareket etmeyi durdurur, bu da test cihazının test değerini okuması için uygundur.Paket listesi : 1 x Dial Gerginlik ölçerot : 1. Ürünü rastgele düşürmeyin.2. Ölçüm alaşımı probunu bükmeyin.3. Ürün kalibre edilemediğinde, arka kapağı aşağıdakiler için açabilirsiniz : calibration.It yeniden değil.

şartname

Öğe Türü:
Gergi Göstergesi
Malzeme:
ABS + Alaşım
Model Özellikleri:
ŞEN-1.5-1
İşaretçi:
Tek işaretçi
Ölçüm Değeri:
1.5 N
Mezuniyet Değeri:
0.05 N
Ölçek Stili:
0.3-1.5-0.3
Ağırlık:
Approx. 125g / 4.4oz
Ürün Kullanımı:
Tansiyometre (N) röle kontak basıncı gibi mekanik basınç için uygundur, elektronik anahtar, mikro anahtarı, kapak, yay gerginliği, arama ölçüm cihazı mili basıncı, otomatik telefon ekipmanı kontağı ve armatür basıncı, teyp tampon cihaz basıncı ve diğer temas noktası basıncı, ve diğer hassas basınç ve çekme testleri.
Kullanma :
Test ederken, test edilecek nesneyi statik durumdan istenen konuma taşımak için kalemi kullanmanız yeterlidir. Tansiyometre hem saat yönünde hem de saat yönünün tersine test edilebilir, ancak kalem kolu her zaman di'ye dik olmalıdır. :
Paket Listesi:
1 x Dial Gerginlik Ölçer :
1. Ürünü rastgele düşürmeyin. :
2. Ölçüm alaşımı probunu bükmeyin. :
3. Ürün kalibre edilemediğinde, kalibrasyon için arka kapağı açabilirsiniz. Bu yeniden değil :

Müşteri seçim