• Yeni
Hapy Dükkanı 60 Sayısı (6 Paketi) Kar Tanesi Cupcake Toppers Glitter Kar Tanesi Kek Toppers Seçtikleri için Noel Doğum Günü Partisi Bebek Duş Düğün Pastası Dekorasyon(Gümüş)

Hapy Dükkanı 60 Sayısı (6 Paketi) Kar Tanesi Cupcake Toppers Glitter Kar Tanesi Kek Toppers Seçtikleri için Noel

₺ 72.60

Yüksek kaliteli gıda güvenli parıltılı kart stoğu ve ahşap çubuktan yapılmış olan kar tanelerinin bir tarafı parıltılı gümüş, diğer tarafı beyazdır.Tek topper boyutu : 5.5 "x 2".Nefis kekleriniz için mükemmel boyut.Noel temalı parti, düğün, doğum günü, mezuniyet, bebek duşu ve nişan partisi kek süslemeleri için mükemmel seçim.Ayrıca komik meze seçtikleri, meyve seçtikleri, parti yemeği seçtikleri, kek seçtikleri olarak da kullanılabilir.Paket Içeriği : 60 sayımları glitter gümüş kar tanesi cupcake toppers.Kar tanesi kek toppers sadece dekorasyon amaçlıdır, yenilebilir değildir ve lütfen fırına koymayın.Şartname : Malzeme : kağıt,ahşap Boyutu : yaklaşık. 5.5 x 2 inç Özellikler : Kekler, kekler, dondurma, et, peynir ve giyinmek istediğiniz herhangi bir yemek için idealdir.Noel temalı parti, düğün, doğum günü, mezuniyet, bebek duşu ve nişan partisi kek süslemeleri için mükemmel seçim.Paket ıçerir : 60 x Gümüş Kar Tanesi cupcake toppers seçtikleri Sıcak uyarı : Izin lütfen 1-3 cm hataları nedeniyle manuel ölçüm.Zarif snowflake cupcake toppers yenilebilir değildir ve sadece dekorasyon amaçlıdır.Lütfen bu kek topperlarını fırına koymayın.

şartname

Malzeme:
Kâğıt, Odun
Boyut:
yaklaşık. 5. 5x2 inç
Özellikler:
Cupcakes, kek, dondurma, et, peynir ve giyinmek istediğiniz herhangi bir yemek için idealdir. :
Noel temalı parti, düğün, doğum günü, mezuniyet, bebek duşu ve nişan partisi kek süslemeleri için mükemmel seçim. :
Paket İçeriği:
60 x Gümüş Kar Tanesi cupcake toppers seçtikleri :
Sıcak uyarı:
Lütfen manuel ölçüm nedeniyle 1-3 cm hatalara izin verin. :
Zarif snowflake cupcake toppers yenilebilir değildir ve sadece dekorasyon amaçlıdır. Lütfen bu kek topperlarını fırına koymayın. :

Müşteri seçim