• Yeni
Muka 12 Adet 2 inç/5 cm Fasulye Torbaları Atmak için Oyun, Çocuk Aile Açık Yard Oyunları Fasulye Torbası

Muka 12 Adet 2 inç/5 cm Fasulye Torbaları Atmak için Oyun, Çocuk Aile Açık Yard Oyunları Fasulye Torbası

₺ 72.21

Paket içeriği : 3-5 rastgele renkte 12 adet fasulye torbası : kırmızı, sarı, yeşil, mor ve soluk yeşil, her renkli atma torbası 2 x 2 inç (5 x 5 cm) boyutlarındadır.Dayanıklı Malzeme : Yüksek kaliteli ve kırılması kolay olmayan dayanıklı ördek tuvalinden yapılmıştır.Güçlendirilmiş dikiş, birçok açık hava oyununun gelmesi için dayanıklılık sağlar.Stresi azaltmak ve kalite sorunları hakkında asla endişelenmemek için kullanabilirsiniz.Yaygın Kullanım : Kapalı veya açık hava oyunları, aile oyunları, okul etkinlikleri, çocuk doğum günü partisi, tailgates, karnaval partisi, bahçe oyunları, çocuk beanbag oyunu, kumlu plaj oyunu vb.Için mükemmeldir.Aileleriniz ve arkadaşlarınızla iyi vakit geçireceksiniz!.Çocuklar için güvenli : Kanvas fasulye torbalarımız, çocukların güvenli bir şekilde tutması ve atması için uygun ağırlığa sahip, çocuk güvenli malzemeden yapılmıştır.Tabii ki, yetişkinler de onlarla eğlenebilir, ebeveyn-çocuk ilişkisi için yararlıdır.Eğitici Oyuncak : Bu çantalar eğlenceli ve eğiticidir, atma ve yakalama, çocukların el-göz koordinasyonunu, temel matematik becerilerini ve takım ruhunu aynı anda geliştirebilir.Canlı renkler renk tanıma becerilerini de geliştirebilir.Çeşitli renklere sahip bu kanvas fasulye torbaları, iç ve dış mekan aile oyunları, partiler veya arka kapılar için uygundur.Hula hoop hedeflerine atmak veya bazı plastik şişeleri veya metalleri yıkmak için bu çantaları kullanmak gibi kendi oyunlarınızı yaratın cans.It aynı zamanda eğlenceli ve eğitici.Şimdi arkadaşlarınız ve ailenizle birkaç oyun zamanı geçirin!Şartname : Boyutu : 2x2 inç (5 cm x 5 cm) Miktar : 12 Pieces Material : Dayanıklı ördek tuval takviyeli dikiş ile.Renk : Kırmızı, sarı, yeşil, mor ve soluk yeşil olmak üzere 3-5 renkte gelir. [Çocuklar için güvenli] Kanvas fasulye torbalarımız, çocukların güvenli bir şekilde tutması ve atması için uygun ağırlığa sahip, çocuk güvenli malzemeden yapılmıştır.Tabii ki, yetişkinler de onlarla eğlenebilir, ebeveyn-çocuk ilişkisi için yararlıdır. [Eğitici Oyuncak] Bu çantalar eğlenceli ve eğitici, atma ve yakalama, çocukların el-göz koordinasyonunu, temel matematik becerilerini ve takım ruhunu aynı anda geliştirebilir.Canlı renkler renk tanıma becerilerini de geliştirebilir. [Yaygın Kullanım] Kapalı veya açık hava oyunları, aile oyunları, okul etkinlikleri, çocuk doğum günü partisi, tailgates, karnaval partisi, bahçe oyunları, çocuk beanbag oyunu, kumlu plaj oyunu vb.Için mükemmeldir.Aileniz ve arkadaşlarınızla iyi vakit geçireceksiniz!.

şartname

Boyut:
2 x 2 inches (5cm x 5cm)
Miktar:
12 parça
Malzeme:
Takviyeli dikişli dayanıklı ördek tuvali.
Renk:
Kırmızı dahil 3-5 renkte gelir, sarımsı, Yeşil, mor ve soluk yeşil.
[Çocuklar için güvenli] Kanvas fasulye torbalarımız, çocukların güvenli bir şekilde tutması ve atması için uygun ağırlığa sahip, çocuk güvenli malzemeden yapılmıştır. Tabii ki, yetişkinler de onlarla eğlenebilir, ebeveyn-çocuk ilişkisi için yararlıdır. :
[Eğitici Oyuncak] Bu çantalar eğlenceli ve eğitici, atma ve yakalama, çocukların el-göz koordinasyonunu, temel matematik becerilerini ve takım ruhunu aynı anda geliştirebilir. Canlı renkler renk tanıma becerilerini de geliştirebilir. :
[Yaygın Kullanım] Kapalı veya açık hava oyunları, aile oyunları, okul etkinlikleri, çocuk doğum günü partisi, tailgates, karnaval partisi, bahçe oyunları, çocuk beanbag oyunu, kumlu plaj oyunu vb.Için mükemmeldir. Aileniz ve arkadaşlarınızla iyi vakit geçireceksiniz! :

Müşteri seçim